Details

1992 doğumluyum İsmim Madelyn Monroe. Üniversiteden geçen yıl mezun oldum  ve harıl harıl iş arıyordum. Paraya ihtiyacım olduğu için patronun altına yattım ve sikiştim. Aklınıza gelebilecek bütün her yere CV gönderdim. Anlayacağınız paraya çok ihtiyacım var. Sonunda başvurduğum yerlerden birinden bir telefon geldi ve görüşmeye çağrıldım. Sarı saçlı seksi hatlara sahip bir kadınım görsel olarak işe alınmamam için hiç bir sebep yok. İşe gitmeden önce saçlarımı yaptım önü açık dekolteli bir bluz giyerek memelerimi ön plana çıkardım bu işi almalıydım. Başka şansım yoktu. Çağırıldığım ofise gittim patronum genç ve yakışıklı bir adamdı. CVmi incelemedi bile ilgilendiği tek yer memelerimdi sanırım memelerimden başka bir şeye bakmıyordu.

Bu işi almak için neler yapabileceğimi sordu. Kaçıramazdım her şeyi yapabileceğimi söyledim. Ayağa kalkmamı işaret etti kalktım vücudumu izliyordu yanıma gelip kalçalarımı sıkıp gögüslerimin arasına kafasını daldırdı. Hoşuma gitmişti benimde canım yarrak istiyordu. Yarrağını ellemeye başladım kazık gibi olmuştu sert ve büyük. Bluzumu açtı memelerimi ortaya çıkararak yalamaya koyuldu , bir yandan da amıma eteğimin altından elini sokmuş amımı okşuyordu. Aşağı eğilip pantolonun kemerini çözdüm ve yarrağını dışarı çıkardım, çok tatlıydı. Yalamaya başladım ancak yarısına kadar ağzıma sokabiliyordum. Saçımdan tuttu ve dibine kadar ağzıma daldırdı. Yarrağını dibine kadar sokup geri çıkarıyordu. Taşaklarını emip yarrağını sıvazlıyordum.Bütün hünerlerimi sergilemeliydim bu işi kaçıramazdım. Bütün taşşağını ağzıma alıp alıp bırakıyordum.

Patronumun Altına Nasıl yattım?

Beni kucağına alıp masaya yatırdı bacaklarımı ayırıp külodumu çıkardı ve amımı yalamaya başladı. Saçlarına asıldım amıma iyice gömdüm onu çok iyi yalıyordu amımı ayırıp dil atıyordu titreyerek boşaldım iyice yaladı. Yarrağını sokmaya başladı. Yarrağını hızlıca içime sokup çıkarırken memelerimi sıkıyordu. İnliyordum çok zevkliydi. Masadakileri yere indirdi ve uzandı arkam ona dönük yarrağın üzerine oturdum köküne kadar içerideydi kalçalarımdan tutup zıplamama yardım ediyordu pozisyonumu değiştirip önümü ona döndüm kıvrak hareketlerle yarrağını içime alıp bırakıyordum defalarca boşaldım, Dudaklarından öpmeye başladımm onu öptüğüm sırada ellerini belime doladı ve alttan beni sikmeye başladı çok hızlıydı amımı parçayalacak gibi beni sikiyordu. Durdurup içimden çıkardım ayağa kalktık yarrağını yalamaya başladım ben yaladıkça kasılıyordu , saçımdan tutup beni masaya domalttı ve arkadan amıma geçirmeye başladı götümün yanaklarını ayırıp içeriye daha çok girmesini sağlıyordu.Yarrağı taş gibi içimde gelip giderken beni beni kaldırdı yarrağına yapıştırdı ağzımı açıp dilimi dışarı çıkarttım ağzıma yüzüme boşalmasıyla iş görüşmemiz sona erdi.Her gün yarrak yeme şartı ile işe alındım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Comment

  • Tombik 1 sene ago

    sikiş izleme diyor ama biz sikişmeyip izliyoruz artık izlemeyip sikişmeli di mi ?