Details

Çocuk sevgilisini ve sevgilisinin annesiyle grup yapar iki kadınıda siker. Olaylar nasıl mı gelişti? Çocuk kız arkadaşının evine misafirliğe gider ve evde kız arkadaşı ve annesi vardır. Sevgilisiyle salonda oynaşırken çocuğun tuvaleti gelir ve üst kata gider. Tuvalete tam girecekken sevgilisinin annesinin odasının önünden geçerken içeriye gözleri dalar ve ne görsün? Soyunan seksi bir olgun kadın vardır içeride, istemeden biraz gözetlemek ister fakat bir kaç dakika içinde anne yakalar ve içeriye gelmesini söyler. Sevgilisinin annesiyle öpüşmeye başlarlar ve o sırada erkek arkadaşını merak eden küçük kız yukarıya gelir ve sevgilisiyle annesini öpüşürken görür. Sevgilisini annesine kaptırmak istemez ve hemen üstünü çıkarıp onlara katılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

4 Comments

  • anca filmlerde, böyle sikişecek anne kız bulunmuyor. hayal kurmaya devam

  • AmAvcisi1 sene ago

    Ulan adamdaki şansa bak karıya ayrı yerleştiriyor karısının anasına ayrı gömüyor. Sevgilimin annesi böyle taş olsa sevgilimle işim ne amk, anneye bak hem olgun hem seksi hemde fit vücut var. Karının tadı olgun oldumu belli olur. Babes de böyle güzel pornolar vardıda ben mi bilmiyodum.

  • Ben sevgilimi böyle annemle yakalasak direk ayrılırım. Hep annemi sikmesi doğru olmaz hemde ben kıskanırım. Bende ozaman gideyim erkek arkadaşımın babasına kendimi siktireyim ?