Details

Annem zengin bir adamla evlendikten sonra istemeden bu yaştan sonra abim olmuştu. Ben ona abi gözüyle bakmadığım için üvey abim tarafından sikildim, aslında buna ben izin verdim çünkü istiyordum. Sizlere hikayemi anlatacağım.

İsmim Crystal Rae 19 yaşındayım. Annemle babam ben çocukken ayrıldılar ve azgın annem adamdan adama kendini gezdirerek sonunda geçen yaz zengin bir adamla evlendi. Küçük dairemizden taşınıp üvey babamın kocaman evine yerleştik. Üvey babam normalde oğlu Cemle birlikte yaşıyordu. Ama Cem üvey babamla annemin evlendiği yaz yurt dışına okumaya gitti o yüzden buraya tatillerde geliyordu. Bu da benim işime geliyordu açıkçası. Evin tek çocuğu gibiydim. Her istediğim yapılıyor , sürekli şımartılıyordum. Üvey babam çok iyi bir insandı. Bana araba aldı ve özel bir üniversiteye yazdırdı. Ama benim okumak gibi bir niyetim yoktu öylesine gidip geliyor akşamaları gezmeye gidip eve geç geliyordum. Okuldaki zengin çocuklarla günü birlik ilişkiler yaşıyordum. Bu bana iyi geliyordu. Hayatım seks ve paradan ibaretti. Onlar dışında hiç bir şey umrumda değildi. Yaz geldi çattı ve Cem okuldan döndü. Annemle babasının evlenmesini hiç istemedi bizi para avcısı iki orospu olarak görüyordu. Bunu bakışları ve iğneleyici sözleriyle anlatyordu.

Cem uzun boylu kaslı vücuda sahip çok yakışıklı genç bir erkekti. Benden 3 yaş büyüktü ona abi diyordum. Ne kadar birbirimizi sevmesekte aynı evin içinde beraber takılıyorduk. Yaşlarımız yakın olduğu için babasıyla annemin evli olması gerçeğini işin içinden çıkarırsak gayet iyi anlaşıyorduk. Beraber havuza inip yüzüyorduk akşamları dışarı çıkıp vakit geçiriyorduk. Annem ve üvey babam iki kardeşin böyle iyi geçinmesinden gayet mutluydu. Ama ben onu kardeşim olarak görmüyordum. Kim bu kadar yakışıklı birini kardeşi olarak görebilir ki. Yalnız vakit geçirdiğimiz zamanlar ona habire kur yapıyor sınırlarını zorluyordum. O kaslı vücudunun altında nasıl bir yarrak saklıyordu merak ediyordum. Kaç gece rüyalarımda üvey abimin beni domalttığını gördüm. Onunlayken ne kadar açık kıyafetim varsa onu giyiyordum. Tahrik etmek için elimden geleni yapıyordum.

Bir gün dayanamadı beraber havuza inmiştik. En açık ipli bikinimi giymiştim. Güneşlenmek istiyordum. Yağı bana sürmesini söyledim. Sırtımı dönüp şezlonga uzandım. Sırtımdan ayak ucuma kadar yağı döktü. Başladı beni yağlamaya güçlü elleri vücumun üzerinde geziniyor yağı itinayla sürüyordu. Aşırı tahrik olmuştum. Kalçalarımı yağlıyor oradan baldırlarıma geçiyordu. Bitirince önümü döndüm. Burayı da yağlar mısın  dedim. Mayonun içinden  üvey abimin yarrağı fırlamış dimdik olmuştu. Bunu görünce dahada işi abarttım ve bikinimin iplerini çözdüm nasılsa havuz bizimdi ve evde kimse yoktu. Abim şok olmuştu. Çıplak mı güneşleneceksin dedi evet tam anlamıyla yanmak istiyorum demiştim.

Üvey Abisinin Yağlayıp Siktiği Porno

Yağı elinden alıp tüm vücuduma dolgun göğüslerime ve amımın üzerine döktüm. Başladım kendimi okşayarak yağlamaya bir yandanda ona bakıyordum. Sadece izliyordu. Sen devam eder misin dedim. Direk geldi gögüslerimden amıma doğru bütün her yerimi okşayarak yağı sürdü. Üvey abimde beni sikmek istiyodu anladığım gibi elinden tutup onu salona götürdüm. Mayosunu indirip taş gibi olmuş yarrağını elime alıp başladım emmeye. İnlemeye başladı o inledikçe kökleye kökleye yalıyordum yarrağını. Saçımdan tutup bastırıyordu. Taşşaklarına gömüldüm. Taşşaklarını emip yarrağını okşuyordum. Beni güçlü kollarıyla havaya kaldırdı ve koltuğa oturttu vücudumda güneş yağı olduğu için elleri kayıyordu çok zevkliydi amımla oynamaya dil atmaya başladı. O dil attıkça ben bacaklarımı daha çok açıyor iyice yalaması için kafasını amıma gömüyordum. Amımı yalarken memelerimi sıkıp , uçlarını çekiyordu. Çıldırıcak gibiydim. Üvey abimi içimde istiyordum. Sonunda yarrağını amıma dayadı ve kayganlığın etkisiyle hepsini bir anda içime soktu. Hızlı hızlı amıma geçiriyordu o kadar hızlıydı amım yanmaya başladı. Zevkten ölecek gibiydim. Daha fazla dayanamayıp boşaldım. İçimden çıkıp tekrar amımı yalamaya başladı amımı yalayıp parmaklıyordu. Beni koltuğa domalttı götümün yanaklarını ayırarak yarrağını dibine kadar amıma soktu ve öyle sikmeye devam etti. Bağırta bağırta beni sikiyordu. Boşalacağına yakın saçımdan çekip beni taşaklarına dayadı , yüzüme fışkırtarak boşaldı. Yarrağını emdim ve duşa girdim. Şimdi ne zaman annem ve üvey babam evden çıksa abimle her fırsatta sikişiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.